Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Prognoza fudbalskih utakmica
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Prognoza fudbalskih utakmica

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2354

jeti wrote:
Nesto me kopka. Uloga trenera kao nekoga ko licno postavlja taktiku, koliko je njegov horoskop uticajan na sam ishod?

zaista bih voleo da neko napise sta je princip kad gledamo horoskop trenera ?

kazu da aspekti meseca tokom i nakon utakmice pokazuju emotivno stanje trenera, pa dobri aspekti sugerisu zadovoljstvo i pobedu, a suprotno poraz. ovo sam pokusao da vidim u horoskopu trenera jednom mislim da je to bila utakmica roma - lacio i nije se ispostavilo kao kanon. ali imao sam samo datume rodjenja bez casa sto umanjuje znacajno verodostojnost tumacenja.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2356

horarna za znalce

da li ce u utakmici arbroath dumbarton biti postignuto 7 ili vise golova ?

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2357

• vajner
  • Platinum Boarder
hvala, to objasnjava kartu pitam se kako se pronalazi pobednik ako gledamo 5. i 11. kucu...?

Primer:

Weekly Horary Astrology

Who will win: 'C.Zvezda' or 'Partizan'?

Horary astrology question

This question refers to a soccer match from the Serbian championship (C.Zvezda vs. Partizan) which was about to take place on April 23, 2005, at 5:00 pm, in Beograd, Serbia, on C.Zvezda' stadium. The two teams involved were the best two of the championship.

The question was asked on April 21, 2005, at 8:15 pm CED, in Beograd and then posted for analysis on the horary section of the AstrologyWeekly.com Forum: Who will win: “C.Zvezda” or “Partizan”?

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
This chart presents a void of course Moon. Usually the VOC Moon denies a positive answer. But what is the positive answer in this case ?

The first team, C.Zvezda is represented in the 5th house (ruler Jupiter). The second one, Partisan, in the 11th (ruler Mercury).

Jupiter and Mercury are in mutual reception by triplicity.

Jupiter has a little advantage on Mercury - it is not peregrine, it is in its own term, while Mercury is peregrine. That's why C.Zvezda will be a little bit more focused on the game than Partizan.

Jupiter disposes Mercury by term (or receives Mercury in its term). This refers to C.Zvezda playing on its own stadium, in front of all its supporters - which of course is another advantage.

But Jupiter is retrograde, indicating that most likely C.Zvezda will not be able to use the above mentioned advantages.

And there is still that Moon void of course. Taking in account all the above, the conclusion was that the chart suggest that the match would end in a draw.

The outcome

The match ended with the score 1:1. The first team to score was Zvezda (Jupiter stronger than Mercury), but they couldn't hold on to it (Jupiter retrograde), and Partizan scored some 15 minutes later.
Last Edit: 2 years, 4 months ago by vajner.
The following user(s) said Thank You: sec-w.com

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2358

eto horarnog za 5.07 pm kada je zapisano ovakvo pitanje, a nastalo je nesto ranije, do pet minuta.

post festum na stranici utakmice barsa - bayer
Last Edit: 2 years, 4 months ago by sec-w.com.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2364

dakle Ajaccio Marseille video sam sad na prenosu

crveni protiv plavih nema greske

asc su plavi marseille dsc su crveni ajaccio

sta radi mesec ?

mesec je blizu asc kontrolise ga iz 12. mesec je prirodno u ovakvom eventu stvar asc, jos je i vladar 10, tako da je ovo pozitivno za asc, uspeh asc
(mada mozda nesto kasnije kada izadje iz 12., videcemo posle tekme)

antiscija meseca ide u jaku konjunkciju sa suncem vladarem 11. igra dsc, uspeh dsc

mesec sekstil pluton, vladar 2.povoljnost za ascedent

sta radi fortuna ?

fortuna ide u aplikacionu konjunkciju sa vladarem prve, venerom ali iz prethodnog znaka i sa orbisom nesto vise od 4 stepena, rekao bih ide u vecu korist ascedenta sto utakmica duze traje

ant. fortune blisko aplikaciono oponira neptunA, vladara 6. Sesta je 12. od sedme - zuti kartoni, povrede ? nezgode za dsc ?

(nocna fortuna je sa suncem vrlo blisko ali u separaciji)

sta radi tacka pobede ?

ne radi nista narocito na 28 device
njena antiscija se odvaja od urana na 2 stepena, tako da pomalo povoljno utice na igru asc ali daleko od presudnog

sta rade vladari prve i sedme ?

vladar prve venera u antisciji oponira sunce vladara 11, u orbisu od 6 aplikaciono a takodje oponira i tacku duha (nocnu fortunu danju, i obrnuto) u tom orbisu, ipak predaleko su da bi u 90, tj. 115 minuta bio potpuno aktiviran aspekt, potonji bi tvrdio uspeh dsc

vladari 4. i desete ?

saturn sam u prvoj kontrolisan od asc
venera vlada mesecom, stoji sama, ide ka benefiku jupiteru koji vlada 3. nezgode asc. tu je i
sev. cvor dobitak za trecu ali gubitak za devetu. treca je maleficna za asc ali povoljna za dsc.
takodje njena antiscija na 25 lava aplikaciono oponira sunce, igru dsc i tacku duha sto nije bas najbolje za veneru

vladari 5. i 11. ?

vladar 5. uran u separaciji sa antiscijom tacke pobede, kovladar saturn dobar za asc
vladar 11. sunce sa tackom duha u separaciji i u opoziciji sa venerom , gde je venera ipak jaca zbog svog dobrog polozaja

ugaone ?

cetiri na misice, pluton i mesec u konjunkciji izvan kuca, venera i saturn ugaoni i ukljucujuci fortunu, trebalo bi da padne neki dogadjaj/gol

~za potonju analizu : relevantnost tacke duha~

sabijan :

asc profesor otkriva nove simbole, asc uci u ovoj utakmici, sledeci stepen vladar nacije, jaka pozicija
dsc kanu prolazi brzake i stize u mirne vode, ajaccio se odbranjuje?
mc klovn koji imitira poznate, neozbiljnost asc ili zabavljanje publike? prosli put je bilo ovo prvo
ic puno pticica na imanju
sledeci stepen opet neko naucno otkrivanje

posle svega ovoga namece se utisak neresenog ishoda, mada da je marseille jaci tim u ovom trenutku mozda bih mu dao prednost ali ajaccio izgleda prilicno stabilno i mislim da je nereseno tumacenje najrealnije ali zbog meseca blizu asc i konjunkcije sa vladarem 5. ipak prednost marseille-u, sada mi pade na pamet antiscija tacke duha koja je na asc i sa mesecom pa jos jedan dokaz za prednost marseille-u, pobeda asc ako su oni asc a trebalo bi da jesu.

izgleda da marseille izlazi iz igracke krize, procitao sam da je gubio neke utakmice u poslednje vreme

ako pogresim, videcemo zasto
sad da vidim situaciju na prenosu, 0:0 btw unutarnji glas je progovorio nereseno ali videcemo, zanima me tacka duha koliko utice, ako utice, trebalo bi marseille da se realizuje, hmm, mozda mu i nereseno povrati sampouzdanje, ali povratice ga
ovde moze svasta da se gleda livetv.ru

evo i karte:

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2365

1:0 Ajaccio Marseille potpuni promasaj prognoze

Zasto ?

Tri objasnjenja mogu da ponudim:

Prvo, Marseille je u toliko slaboj formi a Ajaccio u porastu forme, da to cini Ajaco realnim favoritom, pa da iako su zvezde dale blagu prednost asc, posto su autsajderi pise im se minus jedan, tacnije minus dva. pa tako dolazimo do 1 : 0 (0 : 1 pa -2 za formu daje 0 : -1, dakle 1 : 0)

drugo, potpuno sam promasio boje dresova, sto je pitanje.
jeste venera sa jupiterom to moze dati crvenu, ali cak i bik moze dati crvenu,
ali devica moze dati tamno plavu, a marseille jeste bio u plavim dresovima

trece tacka duha ne utice na ishod.

cetvrto - sad mi pade na pamet, golman Ajaccio je bio skroz u zutom, simbolici snage asc, pa srecno brani onaj momenat marseja u petercu, u poslednjih 10 minuta.

ne znam sta je nosio golman Ajaccioa, vidim na netu slike da fura crveno crnu boju, sa crnim sorcem, jos je i crnac (nisam rasista) pa i prima gol kada saturn izadje iz prve kuce u realnom vremenu. neverovatno izgleda da ovo funkcionise jer saturn izlazi 4 minute pre kraja iz prve u 12. ne samo to nego i vladar cetvrte biva oslobodjen uticaja prve kuce, tj. pocne da utice na nju iz 12ste i odmah pade gol. Ako je ovo tacno nisam promasio strane ali definitivno treba uzeti i opremu golmana u razmatranje, pogotovo kada nije 100% a skoro nikad nije.

sad sam video gresku u pisanju koja je uticala na pogresno resenje zadatka, srecom to je dalo nove ideje za tumacenja

razlog pogresne prognoze
evo greske 1 u pisanju:
mxm wrote:
mislim da je nereseno tumacenje najrealnije ali zbog meseca blizu asc i konjunkcije sa vladarem 5. ipak prednost marseille-u

sunce je vladar 11. a ne pete, dakle vlada igrom dsc-a i sugerise uspeh dsc-a,

a gubitak asc potvrdjuje i sabijanov simbol klovna na vrhu desete, citaj neozbiljnost

jao, breee!
evo greske 2 u pisanju:

mxm wrote:

asc profesor otkriva nove simbole, asc uci u ovoj utakmici, sledeci stepen vladar nacije, jaka pozicija
dsc kanu prolazi brzake i stize u mirne vode, ajaccio se odbranjuje?

profesor koji otkriva nove simbole je na 9 ovna dakle na DSC, na 10 ovna je vladar nacije, uspeh dsc, jaka pozicija

kanu koji prolazi kroz brzake i stize u mirne vode se nalazi na 9 vage, dakle ASC, ovo sada posle utakmice mogu da kazem da mozda znaci kraj Marsejovog posta, verovatno od sledece utakmice jer energija treba da se manifestuje.
pre utakmice sam tumacio kao atake na gol koji se zavrsavaju neuspesno

uf, bre, stvarno sam ...
strasno, ne da mi moj retrogradni merkur mira, sve mora da se proveri dva, tri puta dovraga.

Zakljucak:

Prvo - Marsej i Ajaccio su u ovom trenutku ravnopravne ekipe, tako da ona tvrdnja o snazi Ajaca a slabosti Marseja nije ispravna

Drugo - pogodio sam raspored strana po dresovima 100%

Trece - verovatno tacka duha ne utice na ishod, ovo bi jos trebalo proveriti

Cetvrto - ono za golmane hvala bogu nije narocito istinita pretpostavka

Ovako je prognoza trebalo da glasi

Mesec blizu asc - uspeh asc (0,4), ali separacija sto umanjuje snagu
Antiscija meseca na 20 riba(ide unazad) u aspektu sa suncem na 19 riba, jaka konjukcija, sunce vlada igrom descedenta uspeh dsc (1)
sabijan
MC dostojanstvo ascedenta - slika klovna, neozbiljnost - povoljno za dsc (0,6)
DSC sledeci stepen vladar nacije opet povoljno za dsc (0,4)
ASc brzaci, kanu se izvlaci, dobro za asc (0,5)

u astroloskim tvrdnjama oko 2 na prema 0,9 za descedent
Last Edit: 2 years, 4 months ago by sec-w.com. Reason: golman

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2370

Arbroath Dumbarton
Arbroath bordo, beli sorc, bele stucne
Dumbarton zuto sve

sa podznakom u lavu namece se zuti dres kao asc

sunce (zlatno,zuto,oranz, crveno, purpurno) u ribama (morsko zelena, bela, ljubicasto crvena, plava, zelena)

vodolija uran (tamno-plava, ljubicasta) u ovnu (crvena, crna, purpurna)
saturn (crna, tamno zelena, braon, siva,sumorne boje, tamno-plava) u vagi (plava,zelena, bela, pink, zuta, crno/belo, svetlo/tamno, sivo)
vodolija takodje daje i neobican izgled, siroka crvena sara na dresu arbroath-a.

dakle nadam se da ne gresim kad kazem da Dumbarton uzima ASC

Sta radi mesec ?

antiscija meseca ide u sekstil sa prvo jupiterom vladarem pete pa sa venerom vladarem desete dvaput uspeh ASC

antiscija meseca oponira hiron pa moze da bude penal za dsc

Sta radi tacka fortune ?

fortuna u separaciji dva stepena od sunca dobro za uspeh asc ali slabije snage
antiscija fortune na 7.49 vage oponira prvo merkur pa onda i uran u okviru 4 stepena aplikaciono uspeh asc

sta radi tacka pobede ?

na 9 strelca u separacionoj konjunkciji sa severnim cvorom, uspeh asc orbis 1.10 oseca se uticaj ali separacija
sev.cvor u cetvrtoj ojacava tu kucu

antiscija na 20.29 jarca ulazi u egzaktan sekstil sa vladarem prve na 20.27 riba uspeh asc, (jedva sam ovo video, mora svaka karta temeljno da se pretrese nema zezanja)

sta rade vladari pete i 11 ?

vladar 5. u sekstilu sa mesecom, vec gore receno, vladar 11. merkur u opoziciji sa vladarem asc

sta rade vladari prve i sedme ?

vladaru asc suncu bezi konjunkcija sa fortunom
vladari dsc:
saturn ceka mesec koji prekasno dolazi u roku od 7 stepeni
uran ulazi u opoziciju sa fortunom, vec receno

sta rade vladari cetvrte i desete ?

vladar cetvrte pluton u trigonu sa marsom koji ko-vlada cetvrtom i venerom sto vlada desetom i jupiterom sto vlada petom i osmom. ovaj pluton u petoj je jak, ali ipak vlada cetvrtom sto moze da donese remi prosto jer su pluton vladar 4. i venera vladar 10. u dobrom aspektu - trigonu, saradjuju.

vladar desete venera u konjunkciji sa vladarem pete jupiterom i vrhom kuce - uspeh ascedenta

Ugaone ?

venera, jupiter u desetoj - mozda obilno golova, dogadjaja, tu su i neptun i hiron

Sabijan ?

na 21 lava golub pismonosa izvrsava misiju; na 22 lava jahac neosedlanog konja pokazuje opasnu vestinu uspeh asc
na 21 vodolije deca na tepihu, na 22 vodolije veliki dresirani medved ruzno mase sa sve cetiri nedobro za dsc
na 3 bika poduda puna blistavog zlata uspeh asc
na 3 skorpije klinac nosi svecu

sveukupno imamo

antiscija meseca ide u sekstil sa vladarem 5. uspeh asc (1)
antiscija meseca ide u sekstil sa vladarem 10. uspeh asc (1)
antiscija meseca opozicija hiron, povoljnost dsc (0.6) penal (ako ga daju = 1).
fortuna u separaciji nesto ispod dva stepena od sunca povoljno za uspeh asc (0.4)
antiscija fortune na 7.49 vage oponira merkur vladara 11. uspeh asc (0.6), merkur vlada i drugom zato -0.4 od celog 1.
antiscija fortune na vage oponira uran vladara sedme uspeh asc orbis preko 3 (0.9)
tacka pobede na 9 strelca u separacionoj konjunkciji sa severnim cvorom, uspeh asc orbis 1.10 (0.5)
severni cvor u cetvrtoj, povoljnost dsc ali nije blizu vrha kuce (0.2)
antiscija pobede na 20.29 jarca ulazi u egzaktan sekstil sa vladarem prve uspeh asc (1)
vladar cetvrte i kovladar jako podrzani mars i pluton i u aspektu, uspeh dsc (3) aspekt neresenog!
vladar 10. u konjunkciji sa vladarem pete, uspeh asc (1)
vladar 10. sa vrhom 10. aplikaciono uspeh asc (1)
sabijan +1,5 za asc -0,5 za dsc

zbir 8,9 - 3,3 za ascedent sto ipak nije duplo pa da zasigurno tvrdimo pobedu asc, dakle moguce je i nereseeno
ako izbacimo separacione aspekte:

8 - 3.3 - blize pobedi ascedenta, videcemo kako ce ovi brojevi ukazivati na fakticki rezultat. lici na 2-3 ali ko zna

dakle nereseno ili ascedent pobedjuje, golova bice bar 3, 4
mislim da je asc dumbarton.

uzgred komentar za horarne horoskope koje moze da pomrsi celo tumacenje:
When Moon is in Via Combust way (which is between 15 degrees Libra and 15 degrees Scorpio), avoid to predict winner, because with this Moon's position outcome is unpredictable!

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2371

uuu totalno ludilo sta sam iskopao o horarnoj, ako se planeta nadje u uzajamnoj recepciji moze da se izvuce iz svake frke, a
mars je u devici a merkur u ovnu!!!

prema tome nema poraza za dsc Arbroath, suludo znam posle one analize, ali to nije sve.
kaze kad je mesec u via combusta, dejstvo je kao mesec sa uranom, nepredvidljive i neocekivane stvari se desavaju, svasta nesto i cesto je predvidjanje suprotno tj, drugacije od onog tumacenog. To bi dakle znacilo malo golova, pobeda Arbroatha ?

Mesec je jos uvek na 14 vage pa verovatno ovo sto pisem i dalje ima smisla

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2405

pozz svima, nije me bilo par dana, ako iko ovo jos prati...

Arbroath je pobedio Dumbarton sa 2:0 tako da je poslednja pretpostavka bila opet tacna.

Veceras me zacudila konacna pobeda Arsenala, kad mi se cinilo neresenim na prvi pogled u karti.

tacka pobede na 20.55 skorpije

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2408

mesec je izasao iz via combusta ali odrediti strane opet nije lako

Arsenal u tradicionalnim crvenim majicama, dole skroz belo
Newcastle crni uz pokoju belu uzduznu prugu

Shvatio sam da je Arsenal dsc, jer je ovan na vrhu zbog the gunners.
mars iako moze biti i crn, ovde je crven u svetloj devici
Newcastle je vaga, sinonim za crno belo, tu je i saturn u prvoj u istom znaku - crni

mesec ?

aspektuje uran (vladar pete) u antisciji - dobra igra, uspeh asc
tacka pobede ide na konjunkciju sa mesecom orbis 3, pobednicki za asc

t. pobede ?

pored pomenute konjunkcije, ant. pobede prvo kvadrira veneru vladara prve, osujecujuci njenu pobedu a onda pomaze uranu vladaru pete (orbis 5.15), pomaze igru asc

tacka fortune ?

u antisciji ulazi u sekstil sa marsom vladarem prve sto ukazuje na talicnost dsc
zatim oponira pluton, vladara meseca, tj desete a posto je rak na vrhu desete, a mesec sluzi za tumacenje celog horoskopa, nesreca za asc
a tek potom pomaze i veneri orbis 6 sreca asc

imamo tvrdnje da asc dobro igra jer mesec kontaktira uran(korist u igri asc) ali
ono sto da pobeda mesecu(uspeh asc) oduzme veneri(korist dsc) pri tom stigne da pomogne suncu (igra dsc),
a fortuna pomaze marsu(korist dsc), sabotira pluton(korist dsc), pomaze veneri(korist asc), slabi uran(korist u igri dsc)

tako da asc sa tackama nema narocito srece, malo mu se da pa mu se uzme itd.
(dakle sve sto tacke oduzimaju jednom isto je kao i da daju drugom)

dsc prima samo pozitivan uticaj fortune, a slovi i za favorita

jos jedna stavka, merkur u ovnu, a vladar ovna u devici, ove dve planete saradjuju u uzajamnoj recepciji pa tim koji ima ovo izlazi iz svake zaguljene da izvinite situacije(vrlo zdravo za tim dsc), to je arsenal pa i trijumfuje na kraju.

ako dodamo one bodove za astro tvrdnje imamo 3-6 za arsenal sto je uz cinjenicu da su favoriti bilo dovoljno za pobedu.

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2415

zavirio u tekmu
Inter - Marseille

Viktori (tacka pobede na) 15.42 strelca

mesec _

na severnom cvoru (napredak asc), u kvadratu sa marsom vladarem sedme (u korist dsc ) 1 - 1

fortuna _

fortuna sekstil venera (sreca asc), sextil jupiter vladar zenita preko raka (sreca asc), sekstil mars vladar sedme (sreca dsc), antiscija fortune kvadrat sunce vladar 11.(olaksana igra asc) 3 - 1

antiscija pobede trigon mars vladar sedme (snaga dsc), trigon jupiter vl. X (snaga asc), trigon venera vl. I (snaga asc), kvadrat uran vl. 5. (u korist igre dsc) 2 - 2

pobeda sextil saturn vl. IV (u korist dsc) 0 - 1

mars merkur u uzajamnom pozitivno za dsc 0 - 1

6 - 6
Last Edit: 2 years, 4 months ago by sec-w.com. Reason: potkrala se greska u racunu

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2416

pratimo, pratimo, samo napred, mirno sedimo, pijemo kafu, i mrzi nas da pisemo jer nemamo sta pametno, bar ja. ali evo, tu je podrska i divljenje. ja jedino mogu da ti predlazem utakmice za analizu ako si rad za tako sto. Liverpul-Everton veceras igraju, ja volim te graCke derbije i strast, pa to ti je...
A je l analiziras nasu ligu?

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2417

iako mi je tesko da poverujem u to (zbog prognoze da asc ide dalje) pomalo lici da je DSC Inter, mars jeste u devici ali merkur ide retrogradno u susret uranu koji je zaduzen za pruge

vaga je svetla pa beli marsej uzima asc, mada uvek treba imati na umu reciprocitet marsa i merkura i sposobnost izvlacenja iz bule tako da iako je prednost na strani asc videcemo koliko je snazan ovaj aspekt
Po sabijanu dsc ulazi veoma borbeno a asc opusteno sto daje prednost dsc 6-7

Ako slucajno Marsej obuce narandzast dres, onda ce mi biti tesko dodeliti mu asc.
Tada bi crnilo intera opravdao saturn u prvoj a to se desavalo i ranije. Venera u konjunkciji sa jupiterom ukazuje na Inter/internacionale pa se ovo tumacenje cini ispravnim.

Svejedno ostavljam bez jasne prognoze zbog nepoznanice oko dresova i uzajamnog dejstva marsa i merkura.

Kad bi me neko primorao bio bi to verovatno inter
Last Edit: 2 years, 4 months ago by sec-w.com. Reason: promena analize u duhu preciznosti

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2418

moze i nasa liga ali tu je slabiji medijski feedback od stranih liga, mislim na informacije o opremi, kvalitetu forme, mada sve moze da se sazna ako se krene na vreme.

pogledacu Liverpool Everton posle

Re: Prognoza fudbalskih utakmica 2 years, 4 months ago #2419

Lpool - crveni mars Ovan dsc : Evrton - plavi venera Vaga dsc

viktori na 0.40 strelca

mesec -

mesec sa cvorom (vrlo dobro za asc), mesec kvadrat mars (uspeh dsc)
antiscija meseca u cetvrtoj orbis 5 aplikacija dobro za dsc 1 - 2

fortuna -

trigon saturn, vladar cetvrte dobro za dsc, fortuna prelazi ubrzo u raka i deluje odatle u II poluvremenu, prvo antiscija ponovo dodiruje saturn opet dsc, onda veneru asc, zatim jupitera (posredni vladar desete) asc pa mars dsc 2 - 3

viktori -

prvo ide u trigon uran (dobro za igru asc), dalje kontakt mesec (uspeh asc), pa cvor(opet asc), pa kvadrat mars (dobro za asc), antiscija kvadrat saturn(dobro za asc), sextil sunce dobro za dsc
5 - 1

mars i merkur dsc

8 - 7 ujednaceno, blago za asc

na kraju ipak blizu plutona koji tad vlada asc u skorpiji ali ako mec potraje do 10 do 22h bice svasta na kraju, jer posle plutona viktori prvo snazi veneru dsc, jupiter koji je tad vladar pete asc, pa onda mars asc. finis je ako potraje u znaku skorpije sto bi ipak trebalo da podari neke golove 3 - 1 u finisu za asc skorpiju a to je tad Liverpool

sabijan
asc je na 13 vage decica se igraju na 12, spavanje na 13 vage
dsc na 12 neeksplodirana bomba
razvijaju zastavu na 17 jarca dsc

Blaga prednost Liverpool-u DSC na pocetku a ASC na kraju, koji je tradicionalno i favorit ali po utisku utakmica blizu neresenoj
Time to create page: 0.25 seconds
Visitors hit counter, stats, email report, location on a map, SEO for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop